Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Глухові продавець обікрав магазин, у якому працював майже 10 років

Запідозривши нестачу коштів у власному магазині, приватний підприємець кілька місяців тому придбав і встановив у приміщенні камери відеонагляду. Переглядаючи записи, 63-річний власник магазину впевнився у своїх здогадах – на екрані монітора було чітко видно, як один з продавців вийняв із каси та поклав до власної кишені денну виручку. Збентежений чоловік негайно повідомив про це до поліції.
Прибувши на місце події, глухівські правоохоронці опитали 26-річного продавця. Молодий чоловік зізнався у скоєному, і пояснив, що витратив чужі гроші (близько 1 700 грн) на власні потреби.
Працюючи в цьому магазині вже десятий рік, він мав відмінну характеристику і перебував на хорошому рахунку у господаря торгівельного закладу. Тож літній підприємець не міг навіть запідозрити, що знаний стільки часу реалізатор здатен на такий вчинок. Проте камера відеоспостереженнязафіксувала факт скоєння крадіжки саме цим парубком.
Слідчі Глухівського відділу поліції призначили проведення ревізійної перевірки, відкрили щодо горе-продавця кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.185 КК України «Крадіжка» та перевіряють його на скоєння інших аналогічних злочинів. Молодому чоловіку загрожує до 3-х років позбавлення волі, повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Сумській області.

Источник: СТСскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама