Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Підприємцю, на виробництві якого працівнику відрізало руку, "світить" тюрма

Підприємцю, на виробництві якого працівнику відрізало руку, "світить" тюрма

У ході спеціального розслідування нещасного випадку в одному з приватних підприємств Охтирського району комісією були виявлені значні порушення законодавства з охорони праці, які призвели до травмування працівника, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу управління Держпраці в Сумській області.

25 квітня 2016 року під час роботи у цеху з переробки деревини приватного підприємства Охтирського району оператору стрічкового устаткування верстатом відрізало руку.

Підприємець знехтував вимогами законодавства про охорону праці. У ході розслідування було виявлено відсутність у ФОП дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин і механізмів підвищеної небезпеки, а саме технологічного устаткування деревообробної промисловості.

У ФОП була відсутня документація на деревообробний верстат, під час роботи на якому стався нещасний випадок. Згідно висновків експертизи технічний стан верстату не відповідав вимогам законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, що призвело до нещасного випадку з тяжким наслідком.

До того ж підприємець не своєчасно повідомив про трагедію, що є порушенням Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань й аварій на виробництві.

За результатами спеціального розслідування підприємця притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафу.

Матеріали справи передані до Головного управління Національної поліції в Сумській області з метою розслідування та вжиття заходів згідно ч.2 ст. 271 Кримінального Кодексу України.

Зазначимо, порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці службовою особою підприємства, установи, організації або громадянином - суб'єктом підприємницької діяльності, якщо це порушення спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки, – карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до семи років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.

Источник: depo.uaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама