Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Новинський після обшуків СБУ зробив гучну заяву на адресу Порошенка

Новинський після обшуків СБУ зробив гучну заяву на адресу Порошенка

Народний депутат Вадим Новинський каже, якщо президент не зробить кроків щодо зміни ситуації, то він буде ініціювати процедуру імпічменту.

Народний депутат Вадим Новинський в зв'язку з обшуками в компанії Смарт-Холдинг, засновником якої він є, заявив, що восени докладе всіх зусиль для ініціювання процедури імпічменту президента. Про це йдеться в його заяві.

"Уже восени ми докладемо всіх зусиль для розпуску цього парламенту війни, і відставки цього уряду соціального геноциду. Більше того, якщо президент, гарант Конституції Петро Порошенко не зробить екстрених кроків щодо корінної зміни ситуації в країні, ми будемо ініціювати процедуру імпічменту", - підкреслив Новинський.

Він нагадав, що сьогодні на ряді підприємств, що входять в сферу інтересів компанії Смарт-Холдинг проходять, на його думку, незаконні обшуки.

"Представники СБУ, прикриваючись сумнівними рішеннями судів, зайшли в офіси підприємств, заявляючи, що їх мета - вивчення питання про нібито "причетності підприємств холдингу до фінансування тероризму", - вважає Новинський.

"Для мене абсолютно очевидно, що це нахабна, бандитська атака на мене як бенефіціара групи компаній. Причина одна - моя непримиренна політична і громадянська позиція, а також моя діяльність як опозиційного політика і мецената Української православної церкви", - зазначив Новинський.

Служба безпеки поки не коментує заяву про обшуки на ряді підприємств, що входять в сферу інтересів компанії Смарт-Холдинг.

Раніше в компанії Смарт-Холдинг заявили, що сьогодні, 22 липня, на ряді підприємств компанії Служба безпеки провела обшуки. Повідомлялося, що причиною обшуків представники СБУ називають підозру в "причетності підприємств холдингу до фінансування тероризму".

У лютому 2015 року співробітники МВС також провели обшук у київському офісі Смарт-Холдингу. Тоді вони проходили в рамках кримінального провадження, яке відкрили за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205-1 (підробка документів), ч. 3 ст. 206 (протидія законній господарській діяльності), ч. 2 ст. 206-2 (протиправне заволодіння майном), ч. 1 ст. 356 (самоправство), ч. 1 ст. 358 (підробка документів) КК України.

Смарт-Холдинг - одна з найбільших інвестиційних груп України. Здійснює діяльність в гірничо-металургійному та нафтогазовому комплексі, суднобудуванні, нерухомості і сільському господарстві. Основним власником Смарт-Холдингу є Новинський.

Источник: http://viche.net.ua/index.php/polityka-2/item/novynskyi-pislia-obshukiv-sbu-zroскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама