Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

За субсидію доведеться дати чималого хабаря

За субсидію доведеться дати чималого хабаря

Екс-перший заступник міністра соцполітики Василь Шевченко заявив, що система субсидій на сьогодні так і залишилась недосконалою в частині надання пільги приватним будинкам і оформити її можна без будь-яких перешкод, якщо дати хабаря.

За словами Шевченка, в управління соціальної політики є багато аферистів, які лише чекають на хабаря, тому процес оформлення субсидій має перейти повністю на автоматизовану систему, без персонального втручання.

"Питання субсидії, мало вийти на новий рівень повністю електронного обліку, щоб людина практично не зверталася за додатковими консультаціями", - зауважив Шевченко і додав, що найбільше хабарництво процвітає в системі надання субсидій приватним будинкам, адже там були втручання у систкму і нарахування пільги здійснювалось не точно.

"Нинішня система нарахувань не зовсім точна, особливо там, де це стосується приватних будинків і приватного житла, там субсидії надаються чи в кіловатах, чи в кубометрах газу, що було перехідним періодом, однак досі цей процес не прискорився", - зауважив Шевченко для радіостанції "Голос столиці".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що українці відмомляються від субсидій, щоб не декларувати неофіційні доходи, які, у випадку надання пільги, буде перевіряти Мінфін.

Источник: znaj.uaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
In it something is. Clearly, many thanks for the information.

---

folder lock ita crack free full version or


--------------------

I will know, I thank for the help in this question.

---

Online Communities, softros lan messenger+crack free download - softros lan messenger+crack free download: or http://softgenius93y.cf/sitemap.xmlhttp://exetemplate2g2.ga/sitemap.xmlhttp://firstexec0y.tk/sitemap.xmlhttp://getlibertyjl.tk/sitemap.xml


--------------------

You commit an error. I suggest it to discuss. Write to me in PM, we will communicate.

---

portable ace translator crack - portable ace translator crack:, crack stronghold crusader hd and http://windowsfriendlyll.cf/sitemap.xmlhttp://gettoutlett50.gq/sitemap.xmlhttp://adobemexicohv.cf/sitemap.xmlhttp://liatomertioraf.cf/sitemap.xml


--------------------

Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама