Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Загадкова екстрадиція: Росія видала Україні підозрюваного у вбивстві глухівської спортсменки лише через три роки

Загадкова екстрадиція: Росія видала Україні підозрюваного у вбивстві глухівської спортсменки лише через три роки

Cектор комунікації поліції Сумської області повідомив сьогодні про те, що до Глухова з Росії етаповано підозрюваного у вбивстві в червні 2013 року відомої біатлоністки, глухівчанки Олени Демиденко.

«У скоєнні цього злочину тоді обґрунтовано підозрювали співмешканця вбитої, який вдень її смерті полишив країну. Свого часу чоловік відбував покарання за вчинення вбивства та крадіжки. Тож його було оголошено в міжнародний розшук по лінії Інтерполу. Через деякий час поліцейські встановили, що він дійсно переховується на території іншої країни, де скоїв крадіжку і вже відбуває покарання. Працівники поліції підготували процесуальні документи на його екстрадицію», — йдеться у повідомленні. .

Між тим, про затримання підозрюваного у Москві та його екстрадицію в Україну російські та українські ЗМІ (наприклад, http://tsn.ua/ukrayina/u-moskvi-zatrimali-vbivcyu-ukrayinskoyi-biatlonistki-demidenko-308744.html ) повідомили ще 29 серпня 2013 року. Чому вона відбулася лише через три роки поліція Сумської області не повідомляє.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий