Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Глухів практично готовий до нового опалювального сезону

Глухів практично готовий до нового опалювального сезону

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО проінспектував котельні комунального підприємства «Глухівський тепловий район».

Як повідомив очільнику області керівник КП «Глухівський тепловий район» Микола КОЛОША, в місті знаходиться 14 котелень, які забезпечують теплом бюджетну сферу, житлові будинки та інших споживачів. 9 котелень – комбіновані, тобто працюють на газу і на твердому паливі, 5 – газові.

«У нас всі котельні до опалювального сезону готові, – зазначив Микола Колоша. – Залишилися лише косметичні роботи. Тому проблем із початком опалювального сезону не буде».

Голова облдержадміністрації побував у Глухові на двох котельнях – комбінованій та газовій. Остання особливо зацікавила Миколу Клочка.

«Це одна з найбільших котелень нашого підприємства, – прокоментував головний інженер Глухівського теплового району Сергій ФОМЕНКО. – Обслуговує вона близько 1800 особистих рахунків. Ця котельня оригінальна, в Україні таких одиниці. Вона має високий коефіцієнт корисної дії, тобто є енергоефективною».

Перевіривши готовність Глухова до нового опалювального сезону, Микола Клочко наголосив: «Мушу визнати, що реально місто Глухів значно випереджає Суми за рівнем підготовки до опалювального сезону. Котельні у Глухові у дуже доброму стані. І ми бачимо цілеспрямовану роботу протягом багатьох років міської влади на те, щоб опалювальна система в місті і система ЖКГ взагалі була в нормальному стані. І зараз ця робота триває, сьогодні Глухів є прикладом для багатьох міст Сумщини».

Источник: regionews.sumy.ua.скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий