Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Швидко вийти на пенсію більше не вийде

Швидко вийти на пенсію більше не вийде

Українцям будуть піднімати пенсійний вік, проте цей процес можуть запустити поступово, щороку збільшуючи трудовий стаж, необхідний для виходу на пенсію.

Швидше за все, вже наступного року, на українців очікує такий неприємний сюрприз. Про подробиці зобов'язань України перед МВФ розповів мініст фінансів України Олександр Данилюк у програмі "Погляд" на "5 каналі".

"Ми зобов'язалися підняти пенсійний вік. Меморандум не регулює на скільки, так? Там є, у принципі, загальний підхід, що пенсійна система має бути збалансована. Що таке збалансована система? Це означає, що ті, хто приймає участь в цій системі, зараз, у принципі, це всі, так? То вони будуть знати, що вони отримують кошти від цієї системи. Тобто знову, система справедлива, розумієте? Бо зараз тенденція така, що у нас пенсіонерів і тих, хто працює зараз однакова кількість. А ще не всі працюючі сплачують внесок до Пенсійного фонду. І це створює ризики, відверто ризики для тих, хто сподівається отримувати пенсію. Тому треба систему збалансовувати. Як? Це ми будемо разом вже шукати - і уряд, і парламент, саме як ми будемо це робити. Головне - що ми це маємо зробити", - повідомив Данилюк.

Міністр фінансів також додав, що сформованої концепції щодо підняття пенсійного віку не має, однак, швидше за все, його почнуть піднімати вже наступного року.

Источник: Znaj.uaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама