Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Медиків Глухівської ЦРЛ звинувачують у смерті пацієнтки і знищенні доказів їх помилки

Медиків Глухівської ЦРЛ звинувачують у смерті пацієнтки і знищенні доказів їх помилки

Про скандал, який розгорівся у Глухові через смерть 53-річної пацієнтки центральної районної лікарні, розповів у вчорашньому вечірньому випуску новин телеканал «ТСН».

Родичі загиблої Олени Левицької звинувачують медиків у недбальстві, неправильному лікуванні, й, зрештою – фальсифікації висновку судмедекспертів. Аби приховати справжню причину смерті, внутрішні органи померлої в морзі пересипали хлоркою.

Як розповіли журналістам каналу, Олена Левицька працювала в дитсадку «Чебурашка», дуже любила дітей і до останнього відкладала візит до лікаря. Пішла, коли вже терпіти біль у шиї стало неможливо. Її почали лікувати від остеохондрозу, збивати тиск, знижувати цукор у крові та підтримувати серце, але жінці дедалі гіршало. На четверту добу в лікарні у неї відмовили руки та ноги, почалося запаморочення. «Поступово вона перестала розмовляти. Я думала, це інсульт. Я бігала, кричала, щоби викликали невропатолога», — розповідає донька померлої Альона Волошенко.

Виявилося, що причиною смерті став лептоспіроз – гостра інфекційна хвороба. Втім, заступник головлікаря Наталя Середа говорить, що причиною смерті міг бути тромб. Зараз обставини смерті Олени Левицької розслідують правоохоронці.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама