Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Прем'єр-міністр вимагає вчасно завершити підготовку до осінньо-зимового періоду

Прем'єр-міністр вимагає вчасно завершити підготовку до осінньо-зимового періоду

Комплекс заходів щодо підготовки країни до осінньо-зимового періоду має бути завершений вчасно. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради щодо розгляду проблемних питань в енергетичній галузі та стану виконання заходів з підготовки паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2016-2017 рр. у середу, 28 вересня.

"Весь комплекс робіт, запланований щодо підготовки країни до осінньо-зимового періоду, має бути вчасно завершений", - заявив Володимир Гройсман, відкриваючи нараду.

Голова Уряду зауважив, що до початку опалювального сезону залишилося три тижні. Протягом цього часу потрібно виконати "комплекс завдань, направлений на те, щоб люди не відчули будь-яких дискомфортних питань у повсякденному житті".

Зокрема, потрібно забезпечити безперебійне надання житлово-комунальних послуг, холодного та гарячого водопостачання, якісну роботу залізничного транспорту, зазначив Голова Уряду.

Окремо він підкреслив важливість забезпечення належної роботи системи соціального захисту населення.

"Я би дуже хотів, щоби при настанні несприятливих погодних умов, при погіршенні погодних умов на вулицях і тротуарах було чисто, а у квартирах було тепло і світло", - наголосив Володимир Гройсман.

Источник: "Народна Рада новости"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама