Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Несподівані зміни в трудовому кодексі шокували всю Україну

Несподівані зміни в трудовому кодексі шокували всю Україну

Кабінет міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом схвалив проект закону про внесення змін до Трудового кодексу. – повідомляє Корупція.Маркет

У відповідності з ним українці втрачають право на оплачувану відпустку, що надається зараз на час здачі сесії у вузах при отриманні другої вищої освіти, передають.

«Якщо працівники отримують другу вищу освіту, то право на оплачувану навчальну відпустку вони будуть отримувати лише у разі їх направлення на навчання роботодавцем», — йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики, який і розробив цей антисоціальний законопроект.

Замість цього передбачається надавати для здачі сесії навчальну відпустку без збереження зарплати. Крім того, схвалені Кабміном зміни до Трудового кодексу продовжують період неоплачуваних відпусток, у які адміністрація може відправляти працівників у разі простою підприємств.
Раніше Гройсман заявляв, що має намір проводити реформи, метою яких є поліпшення становища українців та підвищення соціальних стандартів в країні.

Источник: Корупція маркетскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама