Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Дитячий садок “Берізка” отримав подарунки

 Дитячий садок “Берізка” отримав подарунки

Чи часто ми задумуємося над тим, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Не секрет, що кожен колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Для нас це директор Ямпільського агролісгоспу, депутат обласної ради та колишній випускник дошкільного навчального закладу “Берізка” Свеської селищної ради Товстуха Костянтин Олександрович. Саме його увагою наділений наш дошкільний заклад. Протягом останніх кількох років ми отримали відчутну благодійну допомогу в облаштуванні ігрових майданчиків, створенні комфорту та затишку. І ось зовсім недавно знову подарунок: так необхідний для садочка посуд, дуже привабливий, а головне подарований з великою душею.

За добрі справи та увагу щира вдячність від нашого дошкільного колективу, батьків та дітей. Хай повага, якою Ви заслужено користуєтесь в районі, буде назавжди. Успіхів вам і вдячності від людей.

Адміністрація та колектив дошкільного навчального закладу “Берізка” смт. Свеса
 Дитячий садок “Берізка” отримав подарунки


Источник: Свеська інтернет-газетаскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама