Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

У Глухові через небезпеку для робітників зупинено роботу підприємства Мішеля Терещенка

У Глухові через небезпеку для робітників зупинено роботу підприємства Мішеля Терещенка

Днями у Глухові в ТОВ «Лінен оф Десна», заснованим бізнесменом з Франції (нині мер Глухова) Мішелем Терещенком, управлінням Держпраці у Сумській області було проведено планову всебічну перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, повідомив сайт управління.

Також фахівцями Держпраці було проаналізовано ведення суб’єктом господарювання робіт, із геологічного вивченням надр, їх використання, охорони та переробки мінеральної сировини.

У підсумку фахівцями Держпраці виявлено 61 порушення з охорони праці Державними інспекторами видано шість обов’язкових для виконання приписів. До адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафу притягнуто сім посадових осіб підприємства. За порушення законодавства про працю на підприємство накладено штрафну санкцію у розмірі 1450 грн.

Зазначається, що більшість виявлених порушень мала організаційний характер.

У серпні 2015 року на підприємстві сталася трагедія, у результаті якої оператору потокової лінії відрізало кисть руки м’яльною машиною. Серед основних причин трагедії було встановлено недосконалість засобів захисту на вальцях м’яльної машини та незабезпечення керівництвом підприємства безпечних умов праці робітників.

Щодо водозабірних споруд ТОВ «Лінен оф Десна», то на момент перевірки фахівцям Держпраці не було представлено підтвердження про внесення органами Держгеонадр до державного реєстру артезіанської свердловини підприємства. Також у ТОВ «Лінен оф Десна» відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме експлуатацію цієї артсверловини, та декларація відповідності МТБ вимогам законодавства для виконання робіт по обслуговуванню та експлуатації водозабірних споруд.

Отже за результатами перевірки фахівцями Управління Держпраці у Сумській області попереджено суб’єкт господарювання про необхідність негайного зупинення робіт з експлуатації деякого устаткування. Також підприємству заборонено роботи, що виконуються на висоті.

Із метою усунення виявлених у ході контрольного заходу порушень керівництвом ТОВ «Лінен оф Десна» було прийнято рішення про зупинення виробництва та проведення ремонтних робіт на підприємстві.

Про проблеми, що існують на «Лінен оф Десна», до цього неодноразово писали місцеві ЗМІ, але ці публікації ігнорувалися, власником Мішелем Терещенком, який називав їх «політичним замовленням».

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Дуже мене хвилює одне питання: Якщо це - не "політичне замовлення", то чому ця Державна інспекція чи не перевіряє, чи не бачить підстав для перевірок інших підприємств міста? Чи вони вважають, що на інших підприємствах нема ніяких порушень, і чому їх ніхто не оприлюднює в ЗМІ, якщо такі мають місце ? Я проживаю в місті з 2003 року, і чую постійно нарікання людей, які працюють на приватних підприємствах Глухова, на систематичні порушення чинного законодавства України з питань: охорони праці, забезпечення належних умов праці та своєчасної виплати заробітної плати. Часто працівники жаліються на порушення законодавства при оформленні трудових відносин...Зазвичай ніхто з них не підіймає це питання шляхом звернення до суду....Люди бояться втратити свої робочі місця....тому питання залишається відкритим: ДЕ, КОЛИ, ЯК, і ЧИЇ саме підприємства перевіряє ця інспекція? Чому при виявленні порушень на інших підприємствах це не оприлюднюється в ЗМІ?

Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама