Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

До 31 жовтня сумчани можуть добровільно здати зброю

До 31 жовтня сумчани можуть добровільно здати зброю

З метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу поліція України з 1 по 31 жовтня 2016 року проводить місячник добровільної здачі зброї. Долучилися до нього і правоохоронці Сумщини, повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області.

Громадяни, які в зазначений термін добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються у них незаконно, згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності.

Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів, він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Просимо врахувати, що пристрій вітчизняноговиробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими куляминесмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченомузаконодавством України.

Працівники поліції звертаються до громадян та нагадують, щонезареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причинанещасних випадків, які, на жаль, почастішали і трапляються як з дорослими,так і з дітьми.
Громадянам з даного приводу, радимо звертатись до територіальних відділень та відділів поліції на території області або до дільничних офіцерів поліції в місцях проживання чи тимчасового перебування.

Мешканці обласного центру можуть отримати консультацію з цих питань за адресою: Сумський відділ поліції, м. Суми, вул. Охтирська, 14, кабінети 1, 17. Телефони: 66-77-47 – дозвільна система; 050-407-31-02 – чергова частина.

Для жителів Сумського району: Сумське районне відділення поліції, м. Суми, вул. Степана Бандери, 11. Телефони: 66-77-75, 66-73-90 – чергова частина. 095-805-04-43 – дозвільна система.

Источник: regionews.sumy.ua.скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама