Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

З ініціативи укропівців на півночі Сумщини буде створено ландшафтний парк «Сеймський»

З ініціативи укропівців на півночі Сумщини буде створено ландшафтний парк «Сеймський»

Депутати Сумської облради підтримали ідею колеги з фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Андрія Божка щодо створення на Сумщині ландшафтного парку «Сеймський».

«На папері регіональний ландшафтний парк «Сеймський» існує з середини 80-х років минулого століття. Це найбільша за площею природно-заповідна зона на Сумщині – близько 100 000 га. Територіально парк розташовується в Кролевецькому, Путивльському, Конотопському та Буринському районах області, вздовж річки Сейм. Та насправді ландшафтний парк існує сам собою. Браконьєрство, несанкціонована вирубка і знищення лісів – буденна справа в цих краях, а про продуманий розвиток зазначених територій взагалі не йдеться», – зазначає Андрій Божок.

За словами депутата-укропівця, створення ландшафтного парку матиме позитивні важливі наслідки: спеціальна адміністрація новоствореного заповідника зможе вирішити стратегічні цілі з координації, збереження, раціонального використання та відтворення природних екосистем серед землекористувачів цієї території, а також сприятиме розвитку сфери наукових досліджень, екологічної освіти, розвитку туристичної діяльності, запровадженню нових технологій та форм роботи в сільськогосподарській, лісогосподарській та комунальній галузях.

Источник: УКРОПскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама