Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Глухівському районі знайшли останки невідомого. Не виключається, що це зниклий в 2014 році Сергій Лихман.

У Глухівському районі знайшли останки невідомого. Не виключається, що це зниклий в 2014 році Сергій Лихман.

У лісі біля с. Соснівка Глухівського району вчора був знайдений труп невідомого чоловіка. Головне управління Нацполіціі в Сумській області поки ніяких офіційних коментарів не дає, але заявлене виданням «Данкор», яке має ексклюзивний доступ до оперативної інформації поліції та прокуратури, підтверджує.

Зараз встановлюється особа вбитого, в тому числі перевіряються версії з викраденими в Сумах.

«На місце виїжджала слідчо-оперативна група. Також були помічені співробітники СБУ. Як повідомляє джерело в прокуратурі, знайшли частину останків — шкіру з волосяним покровом. Їх віддали на експертизу і перевіряють на належність зниклим або викраденим останнім часом чоловікам », — повідомляє« Данкор».

Нагадаємо, що найбільш резонансним ім'ям в списку викрадених був і залишається лідер сумського «УДАРу» Сергій Лихман, насильно вивезений у невідомому напрямку у травні 2014 році. Після цього про нього нічого не чули.

Присутність на місці події у Соснівці працівників СБУ вказує на те, що серед інших відпрацьовується і версія, що це останки Сергія Лихмана. Поліція, незважаючи на показання свідків викрадення, наявності фотороботів викрадачів та інформації про номер і марку автомобіля, у який запхнули Лихмана, у розслідуванні цього злочину, напрацювавши більше 17 томів справи, поки нікуди не просунулася.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама