Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На мера Глухова після повернення з США чекає неприємна розмова з поліцією

На мера Глухова після повернення з США чекає неприємна розмова з поліцією

У правоохоронців є запитання до мера Глухова Мішеля Терещенка щодо того, хто дав дозвіл на розміщення на території міста 100 тонн побутових відходів зі Львова. Про це повідомив сьогодні Сектор комунікації поліції в Сумській області.

Нагадаємо, що сьогодні вночі на в’їзді до Глухова були зупинені дві вантажівки із львівським сміттям.

«Привернули вони увагу неприємним запахом, — говорить начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк. — Це викликало підозри щодо їх вантажу. Поліцейські наздогнали транспортні засоби та попросили у водіїв документи. Документів не виявилось. Зі слів чоловіків, в причепах знаходилась макуха – пресоване насіння соняшника. Після того, як на місце була викликана слідчо-оперативна група, останні таки зізнались – перевозили відходи та звичайне сміття».

У товаро-транспортних накладних чітко були візначені місто-відправник вантажу — Львів та місто, де автівки повинні бути розвантажені – Глухів, Сумська область. Поліцейські подію зареєстрували і проводять перевірку, в рамках якої вже підготовлено звернення до мера м.Глухів з проханням роз’яснити ситуацію та повідомити про відповідне рішення відвантажувати львівське сміття на місцевому сміттєзвалищі.

Подія вже набула розголосу в Україні. Зауважимо, що цьогож тижня Глухів попав у поле зору всеукраїнських ЗМІ у зв’язку із жахливими умовами розміщення бійців 58-ої бригади, які прибули із зони АТО.

Мер Глухова Мішель Терещенко має повернутися до Глухова 31 жовтня після «медового місяця», який провів із новою дружиною на пляжах Майямі (США).

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама