Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Військова прокуратура шукає, куди поділися гроші на казарми у Глухові

Військова прокуратура шукає, куди поділися гроші на казарми у Глухові

Військовою прокуратурою Центрального регіону, повідомив її сайт, перевіряються факти неналежного розміщення військовослужбовців 16-го батальйону 58-ї мотопіхотної бригади Збройних Сил України у Глухові.

На місце дислокації вказаного підрозділу бригади здійснено виїзд керівництва військової прокуратури Сумського гарнізону.Встановлено, що в результаті недобудови казарменого фонду у м. Глухові Сумської області, прибувших із зони проведення антитерористичної операції військовослужбовців, розміщено в наметовому таборі.

На даний час, військовою прокуратурою здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом розтрати коштів службовими особами Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України під час будівництва казарменого фонду у м. Глухові, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 191 КК України.

У ході розслідування буде досліджено і питання додержання вимог законодавства військовим командуванням під час переміщення зазначеного підрозділу із зони АТО до місця постійної дислокації у Глухів.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама