Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Затримання Корбана: реакція соцмереж

Затримання Корбана: реакція соцмереж


Соціальні мережі вибухнули коментарями. «День» зібрав найрезонансніші з них.

«І як же все зроблено: в суботу вранці, вихідні, після всіх ток-шоу... так, Петро Олексійович? Технологічно. Хоча ні, не те слово. Правильно - технологічненько... », - пише щодо «раптовості» події журналіст Євген Кузьменко.

На «аполітичність» події відреагували так: «Ха ... Петро Олексійович, він такий Віктор Федорович. Як дізнався мій колега Олександр Курбатов, СБУ і ГПУ отримали на руки ухвали Чернігівських (!) судів і трясуть не тільки партійні офіси Кропу, а й майже всіх волонтерів Дніпропетровська. Корбана і компанію звинувачують насамперед у викраденні начальника юр.департамента Дніпропетровської міськради Величка. Цей малий працював за часів Януковича, під наглядом губернатора Вілкула та примудрився с…ь 96 об’єктів комунального майна. Ми робили про це розслідування навесні. А ще ми зовсім недавно робили матеріал про те, як БПП синхронно голосує з Оппоблоком у виборчій комісії Дніпропетровська. "Ніякої політики" - кажуть нам в ГПУ. Звичайно, клоуни, ми вам віримо», - пише журналіст Слідство.інфо Дмитро Гнап.

«А чому, як тільки СБУ повідомила, що у затриманні Корбана і сьогоднішній спецоперації в Дніпропетровську немає жодної політики, всі саме про політику й подумали?» - зазначає редактор українського бюро «Радіо «Свобода» Інна Кузнецова.

Волонтери з цього приводу також дивуються. «Бгг. Есбекі приїхали кошмарити волонтерський фонд в формі, яку їм давав цей же волонтерський фонд. Київській Альфі пакували посилку Новою Поштою з обвєсами на калашмати, але походу вони самі прийдуть. Самовивозом поїде. Сюрр», - пише волонтер Роман Синіцин. «Не того взяли. Корбана з Кернесом поплутали. Правда, Петро Олексійович? .. », - зазначив Юрій Касьянов.

Журналістка Тетяна Заровна про «наїзд» на фонд пише: «Де знаходиться мій друг в ФБ Гена Корбан, зараз нікому невідомо. Його офіс в Дніпрі оточений цілою армією СБУ, озброєною до зубів, тремтять від жаху всі - від начальника до прибиральниці. Але це ще - півбіди: повністю перекрита робота "Фонду оборони країни" - зламали двері до фонду, риються в папірцях. Наїзд повномасштабний - на все, що має якийсь стосунок до Корбана. Обшуки у працівників Фонду (це Фонд, завдяки якому були витягнуті з полону сотні бійців, вивезені сотні поранених з поля бою, ідентифіковані та віддані землі з усіма належними почестями останки сотень наших героїв, і надається реальна фінансова і фізична допомога сім'ям та ветеранам АТО), але й у їхніх родичів! Обшукують і допитують... волонтерів. Петро Олексійович, це ви замовили Корбана? Або просто байкер Саня Вілкул - сраний "нічний вовк", любитель триколорів? Саня вже, напевно, потирає ручки: згинь, "УКРОП". А що - у нас же, бляха муха - демократія по-риговськи. Схеми підготовки до 2 туру виборів а-ля Віктор Федорович! У Віктора Федоровича була одна смертельна пристрасть: Юля, як би ви до неї не ставилися, але вона настраждалася через мстивість і заздрість головного опонента. Петро Олексійович вирішив: а я чим гірше? Корбан повинен сидіти у в'язниці! Друзі патріоти, ваше ставлення до Корбана може бути найрізноманітнішим, від зловтіхи до байдужості, але ви ж розумієте, що ситуація в Дніпрі - це цілковите свавілля? Дозволимо бєспрєдєл з політичних мотивів в Україні, значить - завтра прокинемося в Росії».

Політолог Юрій Романенко категоричний: «Тепер у Порошенка один вихід - або він доведе до цугундера Коломойського, або Коломойський доведе до цугундера його». Так само різкий і публіцист Сергій Руденко: «Арешти, обшуки, Автомайдан біля воріт президента, маски-шоу, мовчанка президента і Генерального прокурора. Це - не 2013-ий. Це - 2015-ий. У президента і прокурора інші вже прізвища. Сутність - та ж. Як і кінець буде - таким самим. Ні. Він буде гіршим».

Обурилися навіть користувачі Фейсбуку, котрі «прохолодно» ставляться до команди Коломойського.

Зокрема, главред «Петра і Мазепи» Олександр Нойнец, пише: «Затримання Корбана - це дуже погано, якщо тільки за підсумком нам не висунуть щось очевидно позамежно злочинне, типу неспростовних доказів того, що Корбан є замовником вибухів у Сватовому. Оскільки це вкрай малоймовірно, затримання Корбана - це дуже погано. І обшуки у волонтерів - це дуже погано. І дуже погано, що влада вирішила, що може собі дозволити дуже очевидно погані речі. Біда. Важко бути прихильником Корбана або Укропу. Але бути прихильником арештів за політичними мотивами (а інших нам поки не показали) - неприйнятно».

«Не знаю як ви, а от я вийшов би на акцію протесту на підтримку рейдера (вибачте, бізнес-конфліктолога) Корбана. Тому що не можна ось так срати на закони, використовуючи право для розправи над політичними опонентами. І це при тому, що сепаратистські мерзотники спокійно сидять у Києві, попиваючи 20-річний віскарь, і посміхаються: «Ну що, Гена, допатріотичнішав?» Це країна, де кожен сепар отримає амністію, а захисника України спокійнісінько кинуть на нари», - пише блогер Микола Малуха.

Громадянська активістка, літератор, публіцист, співзасновник галереї-магазину «Чорна ящірка» Євгена Наріжна зазначила: «Що я вам скажу. Ви всі знаєте моє ставлення до Філатова і Корбана в останній рік. Я абсолютно переконана, що у Корбана є проблеми з законом, за які його можна судити і саджати. Але. Те, скільки правоохоронна чекала, щоб зайнятися Корбаном, те, коли саме вона ним зайнялася, те, з якими кричущими процедурними порушеннями це відбувається, і те, до яких низьких жестів, на зразок обшуку у батьків, правоохоронці опустилися, ясно показує мені, що не йдеться про правосуддя. Йдеться про вплив на виборчий процес. Йдеться про залякування та пацифікацію опонентів. І я мушу сказати, що я не для того стояла на Майдані та ризикувала собою і близькими, щоб моя держава за мої гроші (!) залякувала опонентів та впливала на виборчий процес, на який маю впливати тільки я як виборець. Мені не цікаво, наскільки звинувачення Корбану відповідають дійсності — мене цікавить, що ці звинувачення не висунуті так як передбачено законом. Мене не хвилює те, що він затриманий — мене хвилює, що протоколу затримання ніхто не бачив, навіть адвокати. Мене хвилює, що ніхто, навіть адвокати, не знають, де знаходиться Корбан. Мене хвилює, що до жодного з місць обшуку адвокатам всупереч всім нормам права не дали доступу. Ось що мене хвилює. І я готова висловлювати це своє хвилювання публічно, навіть якщо для цього доведеться опинитися на одному мітингу з несимпатичними мені персонажами, захищаючи інших несимпатичних мені персонажів. Бо я боролася за правову державу, а не за бєспрєдєл під іншими гаслами. Якщо ви розділяєте мою точку зору, прошу перепост».

Ольга ХАРЧЕНКО
Источник: «День»скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама