Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Сумщині керівні посади у ТВК захопили дві партії

На Сумщині керівні посади у ТВК захопили дві партії

За даними Громадянської мережі ОПОРА, яка проаналізували керівний склад усіх14 територіальних виборчих комісій Сумської області з виборів до об’єднаних територіальних громад, що відбудуться 18 грудня, найбільше керівних посад отримали представники двох парламентських політичних партій – «Народного фронту» та «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Представництво у керівному складі ТВК партій «Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка «Солідарність» складає разом 48% (по 24% у кожної). Трохи менше у «Батьківщини» — 21%. Далі йдуть«Опозиційний блок» (10%) та «Радикальна партія Олега Ляшка» (7%). Крім того, керівні посади в комісіях отримали представники непарламентських політичних сил – «Аграрна партія України» (5%), а також «Сила людей», УКРОП, «Відродження» та «Народний рух України» — по 2%.

Щодо кількісних показників, то найбільше, по 10, керівних посад отримали представники «Народного фронту» та «БПП «Солідарність», 9 керівних посад мають представники «Батьківщини», 4 – «Опозиційного блоку», 3 – «Радикальної партії Олега Ляшка», 2 – «Аграрної партії України» та по 1 – «Сили людей», УКРОПу, «Відродження» та «Народного руху України».

Керівний склад територіальних виборчих комісій Сумської області:

Сумський район

Нижньосироватська сільська виборча комісія:

Голова – Бездідько Лариса Анатоліївна («Народний фронт»), заступник – Приймач Алла Олексіївна («Батьківщина»), секретар – Шабло Зоя Іванівна («Аграрна партія України»).

Хотінська селищна виборча комісія:

Голова – Козупиця Олександр Леонідович («Народний фронт»), заступник – Чемелюх Лариса Іванівна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), секретар – Шапаренко Лариса Іванівна («Батьківщина»).

Миколаївська сільська виборча комісія:

Голова – Якименко Ніна Іванівна («Народний фронт»), заступник – Самілик Микола Григорович («Батьківщина»), секретар – Іванченко Людмила Миколаївна («Опозиційний блок»).

Бездрицька сільська виборча комісія:

Голова – Матвієнко Валентина Іванівна («Батьківщина»), заступник – Толстікова Наталія Миколаївна («Народний фронт»), секретар – Іщук Валентина Петрівна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»)

Білопільський район

Миколаївська селищна виборча комісія:

Голова – Андрієнко Ніна Миколаївна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), заступник – Братушка Тетяна Василівна (УКРОП), секретар – Грушка Оксана Іванівна («Батьківщина»).

Річківська сільська виборча комісія:

Голова – Чередниченко Віра Іванівна («Батьківщина»), заступник – Заворотна Євгенія Михайлівна («Радикальна партія Олега Ляшка»), секретар – Барзак Ольга Володимирівна («Народний фронт»)

Тростянецький район

Боромлянська сільська виборча комісія:

Голова – Бєсєдіна Тетяна Олександрівна («Радикальна партія Олега Ляшка»), заступник – Голодна Валентина Григорівна («Сила людей»), секретар – Михайлик Олена Іванівна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

Краснопільський район

Миропільська сільська виборча комісія:

Голова – Пулях Наталія Ільївна («Народний фронт»), заступник – Борозеник Наталія Павлівна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), секретар — Матяш Марія Іванівна («Аграрна партія України»).

Великописарівський район

Кириківська селищна виборча комісія:

Голова – Конега Анатолій Іванович («Батьківщина»), заступник – Спасьонов Володимир Федорович («Відродження»), секретар – Кузьменко Ніна Михайлівна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

Охтирський район

Грунська сільська виборча комісія

Голова – Явтушенко Надія Миколаївна («Народний фронт»), заступник – Євтушенко Оксана Володимирівна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), секретар – Харченко Антоніна Станіславівна («Батьківщина»).

Ямпільський район

Дружбівська міська територіальна виборча комісія

Голова – Єрьоменко Микола Петрович («Народний фронт»), заступник – Матрос Галина Адамівна («Опозиційний блок»), секретар – Васютенко Раїса Миколаївна («Народний Рух України»)

Глухівський район

Шалигинська селищна виборча комісія:

Голова – Дрозач Наталія Миколаївна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), заступник – Артьоменко Олена Леонідівна («Опозиційний блок»), секретар – Чехлова Тамара Іванівна («Народний фронт»).

Недригайлівський район

Недригайлівська сільська виборча комісія:

Голова – Вербицький Віктор Іванович («Батьківщина»), заступник – Толочна Олена Василівна («Радикальна партія Олега Ляшка»), секретар – Капля Тетяна Дмитрівна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

Середино-Будський район


Зноб-Новгородська селищна виборча комісія:

Голова — П'ятниця Надія Миколаївна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), заступник – Клєцова Олена Василівна («Народний фронт»), секретар – Шкарпета Ольга Михайлівна («Опозиційний блок»)

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий