Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Українські водії тепер повинні здавати новий екзамен – без нього водити машину не дозволять

Українські водії тепер повинні здавати новий екзамен – без нього водити машину не дозволять

Кількість ДТП на українських дорогах зростає кожного року. В середньому щодня в аваріях гине 9 українців, ще 88 отримують травми. Про цю проблему говорять постійно і водії і авто-експерти. – повідомляє Корупція.Інфо
Разом з тим фахівці наголошують, що водій повинен і сам вміти надавати медичну допомогу, якщо аварія вже сталася. Адже часто у потерпілого залишаються секунди і зовсім немає часу чекати на швидку.

Саме тому в українці планують запровадити в автошколах окремий урок, де майбутніх водіїв вчитимуть азам медицини.

Заступник міністра охорони здоров'я з питань євроінтеграції Оксана Сивак повідомила про те, що МОЗ створить єдину базу, де зберігатимуться результати медичних оглядів водіїв.

"Стан здоров'я водія – це надзвичайно важливе питання, де не може бути компромісів. Тому необхідно впорядкувати єдину базу даних, з якої можна отримати інформацію про те, чи має людина здоров'я бути за кермом, чи пройшла вона медичний огляд, зокрема нарколога і психіатра",- заявила Сивак. За її словами, наявність такої бази дозволить швидко перевіряти законність довідок. Про це повідомляє портал "Добрий лікар".
Ще один плюс подарує новація: удосконалення транспортного процесу вцілому. Сюди відноситься і навички медичної й домедичної допомоги. Водій повинен вміти зорієнтуватися у разі дорожньо-транспортної пригоди і вміти допомогти потерпілому, поки фахівці у дорозі аби не втрачати дорогоцінних хвилин. Така система, за словами Сивак, запрацює уже з наступного року.

Источник: Корупція Інфоскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама