Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У прокурора області від сьогодні новий перший заступник

У прокурора області від сьогодні новий перший заступник

Наказом Генерального прокурора України від 8 грудня 2016 року на посаду першого заступника прокурора Сумської області призначено старшого радника юстиції Сидоренка Ігоря Анатолійовича, повідомив сайт облпрокуратури.

Представляючи сьогодні колективу новопризначеного першого заступника, прокурор Сумської області Віталій Матвійчук зауважив, що Ігор Сидоренко має усі необхідні моральні, ділові та фахові якості для того, щоб кваліфіковано виконати покладені на нього службові обов’язки.

Ігор Сидоренко, який до цього обіймав посаду заступника прокурора Сумської області і замінив на новій посаді Ігоря Задоренка. Де і ким працюватиме останній, поки невідомо.

Довідково:

Сидоренко Ігор Анатолійович народився в 1978 році в м. Глухів Сумської області. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади слідчого прокуратури Білопільського району. Протягом двох років працював у прокуратурі Білопільського району на посаді старшого слідчого, близько одинадцяти років обіймав посади різного ступеня – від прокурора відділу до начальника слідчого управління в прокуратурі Сумської області. Попередня займана посада – заступник прокурора Сумської області.
Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня, «Почесний працівник прокуратури України».


Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама