Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Голову обласної ради від “Батьківщини” спіймали на хабарі (ВІДЕО)

Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, його заступник Олександр Корнійчук та голова ОДА Олексій Муляренко передавали хабар та вирішували питання розподілу голосів під час сесії обласної ради.

На оприлюдненому у місцевих ЗМІ відео зафіксовано, як представник партії “Батьківщина” Микола Драганчук передав члену “Блоку Порошенка” Олексію Муляренку кошти.

Голова облради називає Олексія Муляренка “шефом” і передає хабар.

“Ага, дякую”, – відповів голова ОДА Олексій Муляренко й заховав передачу у кишеню штанів.

Окрім того, заступник голови облради Рівненщини Олександр Корнійчук поцікавився у Миколи Драганчука, чи дасть «Батьківщина» голоси, щоб зняти з посади голову економічної комісії Михайла Кирилова.

Як повідомив у коментарі кореспонденту ІНФОРМАТОРа народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук, передача хабара могла бути пов’язана із лобізмом проектів в інтересах “бурштинової мафії” регіону. Зокрема, може йтися про Миколу Клеваку, члена партії “Батьківщина”, який контролює незаконний видобуток бурштину в регіоні та фінансує вертикаль партії Юлії Тимошенко.

“Це не перший випадок корупції в обласній раді. “Блок Порошенка” і “Батьківщина” діють єдиним фронтом”, – сказав депутат.

Політик наголосив, що має намір подати запит до НАБУ у зв’язку із зафіксованим фактом корупції.

Нагадаємо, раніше у селі Засулля Полтавської області затримали групу осіб, які розповсюджували фальшиві примірники газети Радикальної партії Олега Ляшка за вказівкою депутата від партії “Батьківщина” Руслана Богдана.

Источник: ІНФОРМАТОРскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама