Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

По 117 тыс. с каждого: Проект "Цена государства" посчитал, сколько должны украинцы

По 117 тыс. с каждого: Проект "Цена государства" посчитал, сколько должны украинцы

Каждый украинец должен 36 минимальных зарплат, чтобы выплатить госдолг Специалисты посчитали, что за 2016 год долговые обязательства трудоспособных граждан Украины выросли на 20,5 тыс. гривен По итогам прошлого года на каждого работающего украинца приходится 116,7 тыс. грн государственного долга. Это равно примерно 36 минимальным заработным платам (3200 гривен).
Об этом сообщает проект "Цена государства". По данным проекта "Цена государства", из 116,7 гривен 6,6 тысяч приходится на докапитализацию национализированного ПриватБанка.
По 117 тыс. с каждого: Проект "Цена государства" посчитал, сколько должны украинцы

Націоналізація ПриватБанк дала третину приросту державного боргу у 2016-му році
Міністерство фінансів України відзвітувало, що у листопаді державний борг трішки скоротився. На 1.2% до $67.54 млрд. Напевно це була б порція позитиву, якби ми вже не знали, що Приватбанк націоналізовано і на його докапіталізацію вже було випущено 107 млрд грн ОВДП.
А тому, насправді борг виріс і за нашими оцінками на кінець грудня склав близько 82% ВВП (~$71 млрд). Загалом за рік борг зріс приблизно на 300 млрд грн – найбільші частини цього приросту: це позика МВФ ($1 млрд), розміщення Єврооблігацій ($1 млрд). Докапіталізація Приватбанку дала більше третини росту боргу минулого року.
Така тенденція означає, що зобов’язання кожного працюючого українця за 2016 рік зросли на 20.5 тис грн. Тепер кожен з працюючих винен кредиторам 116.7 тис грн. Приватбанк в цій сумі складає 6.6 тис грн.


Источник: РБК-Українаскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама