Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

ВІДКРИТО ІНКЛЮЗИВНЕ ВІДДІЛЕННЯ ОЩАДБАНКУ

ВІДКРИТО ІНКЛЮЗИВНЕ ВІДДІЛЕННЯ ОЩАДБАНКУ

У місті Глухові відкрито третє в системі Ощадбанку інклюзивне банківське відділення в Сумській області, адаптоване для обслуговування людей з особливими потребами - на візках, з вадами зору, слуху та ін.

В урочистому відкритті інклюзивного відділення взяли участь представники районної та міської влади, голова Сумського обласного управління Ощадбанку Олег РАДЧЕНКО, місцевий поет, інвалід–візочник Петро ТОВСТУХА.

«Найголовніша мета цього відділення – допомогти людям з особливими потребами без жодних перешкод отримувати якісні банківські послуги. Дуже важливо, що це почав робити саме державний банк», – відзначив Олег РАДЧЕНКО.

Інклюзивність – не просто частина нашої корпоративної культури. Це початок безбар’єрної держави з рівними можливостями для всіх.

Безбар’єрне банківське відділення - це:

вхідні двері та внутрішній простір спроектовані таким чином, щоб там вільно пересувалась людина на візку. Передбачено пандус, тактильну плитку та маркери, поручні, кнопку виклику менеджера;

зони касового та індивідуального обслуговування, очікування та самообслуговування, адаптовані для клієнтів на візках, з вадами зору та слуху;

банкомат із спеціальною панеллю та голосовим супроводом, що надає незрячій людині можливість самостійно зняти гроші.

Керуючий відділенням Ощадбанку в місті Глухові Євгеній МЕЛЬНИК запросив мешканців міста та району особисто протестувати інклюзивне відділення та висловити свої міркування і побажання з приводу його роботи.

Источник: Глухівська районна державна адміністраціяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий