Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Сумщина збирає допомогу Авдіївці

Сумщина збирає допомогу Авдіївці

Речі першої необхідності, продукти харчування, теплий одяг, дизельне паливо та медикаменти – у Сумській області готують допомогу для постраждалого міста. В Авдіївку вантажні автомобіль з гуманітракою поїдуть сьогодні ввечері. Про це «СпецКору» повідомив заступник голови Сумської ОДА Іван Боршош.

Ми не можемо зараз залишатися осторонь цієї проблеми. Жителям Авдіївки необхідна допомога всієї України і наша в том числі. Тож потрібно максимально докласти всіх зусиль, щоб допомогти постраждалим від обстрілів. Усі райони Сумщини приєдналися, зараз везуть речі до Сум. Ми формуємо вантажівку з дизпаливом та додатково з гуманітарною допомогою. Ввечері вони вирушають на схід, щоб вранці бути там. Розвантажуються і відразу їдуть назад.

заступник голови Сумської ОДА Іван Боршош
Нагадаємо, вчора ввечері Президент України Петро Порошенко доручив обласним держадміністраціям надати допомогу Авдіївці. Таке повідомлення з’явилося на офіційному сайті очільника держави. Він наголосив на тому, що ситуація критична, тож діяти потрібно максимально оперативно та злагоджено.

Усіх жителі Сумщини мають можливість долучитися та допомогти Авдіївці. Особливо необхідні теплі речі (як дорослі, так і дитячі), продукти харчування та медикаменти.

Приносити все можна за адресою: м.Суми вул. Шевченка, 9 Департамент цивільного захисту населення. Сумської ОДА.

Истончик: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий