Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Обласна поліція шукає, хто викрав у неї скандальні гаджети

Обласна поліція шукає, хто викрав у неї скандальні гаджети

Йдеться про гаджети, які були конфісковані судом на користь держави і 19 грудня минулого року безоплатно передані в користування обласній поліції повідомляє телеканал UA: Суми.

Із 71 гаджета 12 підмінено. Це встановило Головне управління Нацполіції в Сумській області. «Співробітниками поліції під час постановки на облік конфіскованих гаджетів було встановлено, що імеї 12 телефонів не відповідають імеям, зазначеним в акті. 6 січня було розпочато кримінальне провадження за фактом крадіжки, вчиненою у великих розмірах. За результатами досудового розслідування, яке має встановити – чому виникли такі розбіжності, буде прийняте процесуальне рішення», – повідомила Наталя Науменко, прес-секретар прокурора Сумської області.

За словами Едуарда Молодцова, начальника управління ДВС Головного теруправління юстиції у Сумській області, йому відомо про факт підміни, тому виконавча служба вже переслала всі матеріали слідчим. Також він повідомив, що зберігались дані гаджети спочатку на Сумській митниці, потім після опису були передані до ДП «Інформаційний центр», а потім, коли було створене ДП «Сетам», їх передали туди.

Олег Нежевело, директор Сумської філії ДП «Сетам», яке зберігало гаджети, звільнився 31 січня. Каже, що за власним бажанням, бо переїжджає до іншого міста, а про кримінальне провадження не знав.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий