Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

ДРУГА ХВИЛЯ

ДРУГА ХВИЛЯ

У селах району епідпоріг уже значно перевищено, а от місто друга хвиля грипу та ГРВі поки не накрила
Грип та ГРВі знову починають атакувати Глухівщину. Поки це стосується лише мешканців сіл. Зокрема, цього тижня до лікарів звернулося удвічі більше людей. Зі слів завідувача інфекційним відділенням Глухівської ЦРЛ Ірини Горбасьової, минулого тижня зафіксували 22 хворих з району, а цього – уже 55, серед них – 34 дитини. Це свідчить про перевищення епідеміологічного порогу на 34,7%. Цифра по місту лишається на тому ж рівні – 74-75 хворих, що не перевищує допустиму норму. За січень зареєстрували 477 звернень, 11 з них – з діагнозом грип. Аналізи на встановлення штаму не проводили.
У районному відділі освіти кажуть, що діти особливо школу не пропускають, у день по району фіксують не більше 25 відсутніх. Тож ближчим часом вводити карантин у навчальних закладах не будуть.
До речі, минулого тижня на Сумщині від грипу померла 87-річна жінка. Про це повідомляє обласний лабораторний центр. Наразі додаткових відомостей про потерпілу немає. Начальник обласного управління охорони здоров'я Сергій Бутенко запевнив, що ситуація лишається стабільною, показник захворюваності становить 441 на 100 тис. населення, що нижче порогового рівня на 30%. Винятком стали лише Шосткинський та Глухівський райони.
НАГАДУЄМО
Лікарі радять часто мити обличчя та руки, провітрювати приміщення, оминати натовпи людей, а також зробити щеплення.
Аліна Степанова

Источник: НЕДЕЛЯскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий