Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Микола Клочко попав до ТОП-10 найкращих голів ОДА у 2016 році

Микола Клочко попав до ТОП-10 найкращих голів ОДА у 2016 році

Вчора Комітет виборців України опублікував «Рейтинг діяльності голів ОДА за 2016 рік». Восьме місце в ньому посів голова Сумської ОДА Микола Клочко.

Оцінка базувалася на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів.

Сумська область, відзначається у матеріалах рейтингу, є «середняком» за темпами соціально-економічного розвитку та збільшенням індексу промислової продукції, регіон пасе задніх і за темпами погашення податкового боргу. Разом з тим, експерти відзначили активну роботу Миколи Клочка у напрямку децентралізації та декомунізації.

Методологія: Соціально-економічний розвиток області було оцінено за 10 напрямками: розвиток промисловості, сільського господарства, темпи будівництва, прийняття в експлуатацію житла, залучення інвестицій, торговельний баланс, зайнятість та безробіття, збільшення заробітної плати, фінансова самодостатність та енергозбереження. Дані на основі інформації Державної служби статисики та відповідей профільних міністерств та облдержадміністрацій на запити ВГО КВУ.

Опитування експертів проводилося шляхом анкетування. Всього було виділено 16 напрямків. Серед іншого ставилися питання щодо реалізації реформ на місцях (децентралізація, спрощення надання адмінпослуг, державні закупівлі, боротьба з корупцією), кадрової політики голови ОДА та співпраці із обласною радою, прозорості роботи тощо.

Детальніше ознайомитися із показниками Сумщини, які були враховані при складанні рейтингу, можна на cvu.org.ua/uploads/%D0%9A%D0%92%D0%A3_%D0%97%D0%B2%D1%96%D1%82_%D0%9E%D0%94%D0%90.pdf

В експертному опитуванні взяли участь 245 осіб. Переважно це були лідери громадської думки, політичні експерти та представники ЗМІ.

Максимум за свою роботу очільник ОДА міг отримати 10 балів (5 – за соціально-економічний розвиток і 5 – за оцінку від експертів).

Перше місце в рейтингу голів ОДА посіла очільниця Харківської області Юлія Світлична. Також у п’ятірці лідерів Олег Синютка (Львівська обл.), Сергій Кузьменко (Кіровоградська обл.), Степан Барна (Тернопільщина) та Геннадій Москаль (Закарпаття).
Микола Клочко попав до ТОП-10 найкращих голів ОДА у 2016 році


Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий