Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Дівчину з 4-ю стадією раку “футболять” сумські лікарі

Дівчину з 4-ю стадією раку “футболять” сумські лікарі

Про те, що у доньки онкологічне захворювання, сумчанка Алла Савицька дізналася 3 місяці тому. Медики поставили 17-річній Аліні Савицькій діагноз – гранулезоклетинна пухлина яєчника.

«Поки ми бігали по лікарях, здавали аналізи, збирали купу довідок, хвороба прогресувала зі страшною швидкістю. За 3 місяці з 1-ї стадії у моєї доньки вже 4-та, але я до сих пір не можу пролікувати дитину в лікарні», – розповідає зневірена сумчанка.

В останній раз онкохвору пацієнтку відмовилися покласти до лікарні, пояснюючи це «карантином у відділенні, що пов’язаний із вітрянкою», і порадили приходити через 21 день.

За словами жінки, на її прохання про порятунок дитини не реагують ні лікарі, ні керівництво міськвідділу охорони здоров’я, тому вона вирішила заявити про свою проблему на апаратній нараді. «Я ще нічого не встигла сказати, як мені просто заткнули рот, сказавши, що для вирішення таких питань потрібно звертатися до профільних заступників, тобто до Степана Пака. Після цього, я так розумію, для «замилювання очей» підійшло керівництво відділу охорони здоров’я, ми обмінялися телефонами і на цьому все закінчилося», – розповідає мама онкохворої дівчинки.

За словами жінки, до кінця робочого дня їй зателефонувала Наталія Кіпенко, яка зараз заміщає начальника міськвідділу охорони здоров’я Ольгу Братушка, і сказала, що «записи в карті про те, що Анна Савицька раніше перехворіла на вітрянку, немає, значить оформити на стаціонарне лікування її можуть тільки після закінчення карантину у відділенні». А запис, як стверджує Алла Савицька, відсутній через халатність лікаря, який просто, зважаючи на пенсійний вік, забула зробити позначку в медкарті.

Жінка, яка бажає врятувати свою хвору доньку, у розпачі. Вона каже: якщо в ситуацію не втрутиться профільний заступник міського голови з питань медицини, то «крик» сумчанки про допомогу почують чиновники з Міністерства охорони здоров’я України. «Я просто не можу повірити, що в 21-му столітті бюрократична тяганина має для місцевої влади більшого значення, ніж людське життя», – розчаровано зазначає мама дівчинки, яка потребує термінового лікування.
Дівчину з 4-ю стадією раку “футболять” сумські лікарі


Источник: Сумські Дебатискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий