Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На Сумщині викрито нелегальний завод з виробництва пально-мастильних матеріалів

На Сумщині викрито нелегальний завод з виробництва пально-мастильних матеріалів

У ході операції «Акциз-2017» оперативними працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області спільно зі співробітниками Національної поліції під процесуальним керівництвом Охтирської прокуратури Сумської області припинили нелегальне виробництво пально-мастильних матеріалів. Про це повідомив учора сайт ГУ ДФС у Сумській області.

Встановлено, що посадові особи одного з підприємств організували на території Охтирського району незаконне виробництво підакцизної продукції – паливно-мастильних матеріалів. Виробництво було масштабне. Однак, акцизний податок ніхто не сплачував. Посадові особи не надали жодного документа дозвільного характеру на виготовлення і використання небезпечних хімічних речовин, а також документів із питань екологічної безпеки виробничого комплексу.

На підставі ухвал суду проведено обшуки на території нелегального заводу, унаслідок яких виявлено та вилучено понад 53 тисяч літрів вуглеводневої сировини, 41 тисячу літрів бензину, а також 15,5 тисяч літрів дизельного пального. Крім того, обладнання нафтопереробного заводу, яке використовувалося для незаконної діяльності, також вилучено.

Загальна вартість вилученого становить близько 26,3 мільйона гривень.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий