Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Комбата «бунтівного» 16-го батальйону із Глухова не усунули від посади через підтримку його бійцями блокади Донбасу

Комбата «бунтівного» 16-го батальйону із Глухова не усунули від посади через підтримку його бійцями блокади Донбасу

У четвер, 9 лютого, Николай Ворошнов опублікував у Facebook звернення бійців 16-го батальйону 58-ї бригади ЗСУ, що дислокується у Глухові, до Петра Порошенка та вищого політичного керівництва країни із закликом «зупинити торгівлю та будь-які фінансові відносини з представниками сепаратистів на тимчасово окупованих територіях Луганської і Донецької областей».

« Кожна гривня, спрямована в ОРДЛО, — це пряме фінансування тероризму», — заявили військовослужбовці.Вони розуміють, що у країни можуть виникнути труднощі у зв’язку із припиненням надходжень енергоносіїв з Донбасу через блокаду залізничного сполучення, але вважають, що «пам'ять про тих, хто поклав своє здоров’я і життя на цій кровопролитній землі, набагато дорожче».

Командир 16-го батальону 58-ОМБР Олег Громадський, повідомляє everyday.sumy.ua, спростував усунення його від посади керування батальйоном за те, що його підлеглі записали звернення до Президента України, про що повідомляв нардеп Семенченко.

«Дійсно, мої підлеглі, під час повернення з бойового злагодження на полігоні записали відеозвернення на підтримку своїх бойових побратимів колишнього батальйону «Донбас». Звернення військовослужбовців – це їх громадянська позиція, яку вони висловили перебуваючи у законній відпустці, — говорить комбат. — Також хочу наголосити, що поширення в соціальних мережах інформації, щодо усунення мене від посади керування батальйоном – не відповідає дійсності»

Нагадаємо, що з 25 січня ветерани АТО і добровольці розпочали блокаду залізничного сполучення із територіями підконтрольними ЛНР і ДНР. З політичною підтримкою цієї акції виступив нардеп, перший заступник глави комітета ВР з питань нацбезпеки і оборони Семен Семенченко.

В той же час міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик заявив, що блокада непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей призведе до віялових відключень електрики на Україні і зростання чисельності армій народних республік Донбасу за рахунок шахтарів, які через блокаду втрачають роботу і зарплату.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий