Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Депутат облради: Досить штрафувати все, що рухається

Депутат облради: Досить штрафувати все, що рухається

Нова редакція закону про житлово-комунальні послуги, яка нині перебуває у парламенті, передбачає нарахування 0,1% від суми боргу за кожен день прострочення. Депутат фракції «Відродження» у Сумській облраді Дмитро Кірюхін переконаний: пеня не стане мотиватором для людей, у яких немає грошей.

«Київ вигадує різноманітні способи, щоб примусити українців платити вчасно за ЖКГ: від реструктуризації боргу до арешту майна боржників. Але рівень оплати за послуги все одно падає, а збитки комунальних підприємств зростають.

Новий запропонований механізм у цій галузі — введення пені для неплатників — ніяк не вплине на ситуацію. Якщо в людей немає грошей на оплату самого рахунку, пеня мотиватором точно не стане, а тільки обтяжить суму боргу.

Якщо раніше боржниками були переважно малосвідомі громадяни, то сьогодні це люди, яким дійсно не вистачає коштів — не тільки на оплату ЖКГ, а навіть на їжу.

Влада продовжує нерозумний курс на штрафування «всього, що рухається», забуваючи про головне: її посадили в крісла не для того, щоб примітивно тягнути з людей останнє, заповнюючи дірки в бюджеті, а для того, щоб захищати інтереси, права громадян і забезпечувати їм комфортні умови життя», — наголосив Дмитро Кірюхін.

Источник: Сумські Дебатискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий