Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Губернатор Сумщини вважає блокування селянами молоковозів хуліганством

Губернатор Сумщини вважає блокування селянами молоковозів хуліганством

Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко не вбачає виходом із ситуації блокування жителями районів молоковозів, які збирають молоко у великих аграрних господарствах. На його думку, тут йде підбурення з боку певних політичних сил. А перекривання дороги можна розцінити мінімум як хуліганство, повідомляє сайт ОДА.

«Якщо люди не хочуть здавати молоко, нехай не здають, але яким чином це співвідноситься з блокуванням транспорту. Чому страждає аграрне підприємство, де працюють їхні ж односельчани, і яке здає продукцію за ціну, яку вважає прийнятною. Якщо місцева влада не допрацьовує в чомусь, ідіть і вимагайте від сільського голови, звертайтеся до голови облдержадміністрації, а перекривати шлях і створювати незручності для людей, які не винуваті, – не вихід із ситуації», – переконаний голова ОДА.

Як доповів Микола Подопригора, на сьогодні проведені наради на рівні голів райдержадміністрацій та сільських голів з тим, щоб налагодити збір молока, підняти його якість і таким чином створити умови для підвищення його вартості до 6 гривень.

«Наразі ми переводимо дискусію у площину діяльності кооперативів зі збору молока. Спільно з Департаментом агропромислового розвитку проводимо організаційну роботу, щоб кооперативи виконували свою функцію, а не слугували «прокладкою» між молокозбиральними підприємствами та селянами», – цитує куратора галузі АПК сайт.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий