Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

«Прибери руки!». Голова і екс-голова облради ледь не побилися під час сесії

«Прибери руки!». Голова і екс-голова облради ледь не побилися під час сесії

Сьогодні під час засідання сесії Сумської облради міжії головою Володимиром Токарем і депутатом Семеном Салатенко, який прийшов на сесію у камуфляжній формі, ледь не виникла бійка.

Під час розгляд питання про затвердження керівників комунальних закладів головуючий Володимир Токар проігнорував запитання від Салатенко. «Питання? Потрібно ходити на депутатські зібрання! Ви наробили такого, що 26 керівників у нас тимчасово виконують обов’язки. Я ставлю на голосування це питання та прошу підтримати!, —відповів голова. Володимир Токар.Тоді Салатенко підійшов до президії, щоб показати голові, щось у його папірцях, на що Володимир Токар намагався відштовхнути руку депутата, і не стримавшись, вигукнув: «Прибери руки!» Емоції в обох зашкалювали, втім обійшлося без бійки.

Нагадаємо, що під час сесії, яка звільнила Семена Салатенка, його прибічники вже намагалися надавати стусанів Володимиру Токарю.

Під час сьогоднішньої ж сесії Семена Салатенка активно підтримувала сумчанка, яку називають «улюбленою бабусею» мера Сум Лисенка. Вона присутня на всіх його апаратних нарадах і «від імені народу» повідомляє про різні неподобства у місті, на які влада має звернути увагу.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий