Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

«Ганьба і сором»: Сумах демонтували пам’ятник Почесному громадянину міста

«Ганьба і сором»: Сумах демонтували пам’ятник Почесному громадянину міста

Харківський скульптор Ельданиз Гурбанов демонтував пам’ятник олімпійцям Сумщини, прототипом якого став двократний Олімпійський чемпіон Володимир Голубничий. Памятник був встановлений у червні 2016 року біля Легкоатлетичного манежу на честь 80-річчя чемпіона, Почесного громадянина Сум.

На такий крок автора пам’ятника Ельданиза Гурбнова вимусила піти Сумська міська рада, яка й досі не спромоглася виплатити йому гонорар у сумі 200 тис. грн.

«Це ганьба та сором, з якими мало що може зрівнятися, — прокоментував те, що сталося депутат обласної ради В’ячеслав Бершов. — Невже у міському бюджеті не знайшлося 200 тисяч гривень, тим паче обіцяних в рамках домовленостей? Це при тому, що за підсумками 2016-го року нерозподілений залишок коштів у бюджет Сум склав близько 310 млн гривень.

Протягом майже року влада не спромоглася виконати свої зобов’язання перед виконавцем робіт, і навіть після офіційного звернення митця до мера реакції не надійшло.

Та більше за все вражає моральний бік питання: усі пам’ятають, що минулої осені Володимир Голубничий переніс інсульт – сумчани хвилювалися за нього, збирали кошти на реабілітацію. При цьому влада не забувала піаритися на відомому імені – і на відкритті пам’ятника, і під час збору коштів.

Можна лише уявити, як себе зараз почуває Володимир Степанович, який після нещодавнього інсульту отримав другий, не менш серйозний удар».

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий