Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Шойгу все: “Сначала он бросил курить, потом пить, и ему окончательного “снесло башню”, – дочка міністра оборони Путіна

Шойгу все: “Сначала он бросил курить, потом пить, и ему окончательного “снесло башню”, – дочка міністра оборони Путіна

Сергій Шойгу збожеволів через тверезий спосіб життя. "Спочатку він кинув палити, потім пити, і йому остаточного "знесло дах". Про це розповіла виданню Інтерсакс дочка міністра оборони Юлія Шойгу, яка працює головним психологом МНС Росії.

Вона додала, що її батько весь час читає військово-історичні книги, архівні секретні документи і розмовляє уві сні.

"Он постоянно ругает немцев, французов, турков, поляков, обещает их прогнать с нашей земли-матушки, кричит, что Гитлеру не отдаст ни пяди земли, а Наполеон будет разбит. Я не знаю, что с ним делать", - зізналася донька.

За її словами, останньою краплею стала ініціатива батька побудувати в Підмосков’ї копію Рейхстагу і відправити дітей на його штурм. "Я, конечно, всё понимаю, у него большой авторитет и всё это, безусловно, построят, но мне жалко детей. Это же такой удар по психике", - зазначила психолог.

Шойгу повідомила, що таємно зайнялася обстеженням батька і залучила для цього найкращих лікарів: "Мы за ним наблюдаем, как он ест, как разговаривает, как спит. Когда сбор данных будет закончен, сможем поставить диагноз".

Джерела в Кремлі стверджують, що кожного тижня з Міноборони приходять папери на представлення Шойгу до державних нагород. "Там по нескольку раз перечислены все существующие ордена и медали. А примерно раз в полгода приходит представление о присвоении Шойгу звания “генералиссимус".

Також, крім іменного вертольота, на якому Шойгу літає на роботу, військове відомство закупило для перевезення міністра міні-підводний човен, два герметичних танки і побудувало окрему гілку метро. У міноборони стверджують, що міністр заборонив себе назвати інакше, як "Ваше високоблагородіє", ні з ким не розмовляє і не розуміє жартів.

"Мы его пытались несколько раз привести в чувство, как-то разговорить, рассказать анекдот, а он в нас кидает сапогом и обзывает предателями Родины", - розповів виданню переляканий офіцер з найближчого оточення міністра.

Источник: Антикорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий