Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

ПІДРИВАЧ БАНКОМАТУ ВИЯВИВСЯ ГЕРОЄМ АТО

ПІДРИВАЧ БАНКОМАТУ ВИЯВИВСЯ ГЕРОЄМ АТО

У Зарічному районному суді м. Сум 24 лютого слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 21 квітня чоловікові, який напередодні підірвав банкомат і поранив поліцейського.

У задоволенні клопотання підозрюваного і захисника про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою із застосуванням застави відмовлено. Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 5 днів.

Про 35-річного підозрюваного відомо те, що він народився в Криму, жив у Києві, у нього є малолітній син. «Мій підзахисний є героєм АТО, він неодноразово отримував нагороди, він не просто десь у тилу перебуваючи, значився в АТО, він безпосередньо брав участь у бойових діях», – заявила адвокат підозрюваного Вафа Гусейнова.

Старший слідчий Головного управління Нацполіціі в Сумській області Сергій Приходченко навів такі аргументи, просячи суд взяти Андрія Польового під варту: «Підозрюваний був затриманий на місці злочину, і він намагався втекти, застосовував при цьому вогнепальну зброю проти поліцейських. Вважаю, що перебуваючи на волі, він може також зробити спроби до втечі. Оскільки за вчинення зазначених злочинів максимальна відповідальність, якщо буде доведена його вина, можливе покарання довічним позбавленням волі».

Як повідомляє прес-служба Зарічного районного суду, чоловік підозрюється в скоєнні кримінальних злочинів, пов’язаних із розбоєм з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, із незаконним придбанням, зберіганням, носінням вогнепальної зброї та боєприпасів, без передбаченого законом дозволу, незаконне заволодіння транспортним засобом, умисне пошкодження майна. Він є жителем іншої області, не має постійної офіційної роботи, міцних соціальних зв’язків, що може перешкоджати здійсненню належного контролю за його поведінкою і виконання процесуальних обов’язків.


Источник: Сумські Дебатискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий