Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Нацбанк України можуть очолити відомі уродженці Сумщини

Нацбанк України можуть очолити відомі уродженці Сумщини

У зв'язку із можливою відставкою Валерії Гонтаревої на пост голови Національного банку України вже розглядається низка кандидатур. Серед них і відомі жителям Сумщини їхні земляки, Почесні громадяни м. Суми Володимир Стельмах і Віктор Ющенко.


Одним із перших кандидатів, як в оточенні президента Петра Порошенка, так і у Верховній Раді, і серед банкірів називають екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Однак у Яценюка заявляють, що він ніколи не погодиться на таку пропозицію, оскільки має більш серйозні амбіції і політичну вагу.

Водночас у «Народному фронті»не виключають, що посаду голови НБУ запропонують голові комітету Ради з питань фінансової політики і банківської детальності Сергію Рибалку з Радикальної партії Ляшка.

«У Олега Ляшка зараз «золота акція» у парламенті, і для того, щоб задовольнити його, йому можуть запропонувати кандидатуру від його фракції», — зазначив один із депутатів НФ.

Також серед претендентів — голова ПриватБанку Олександр Шлапак, і земляки сумчан — екс-голова НБУ Володимир Стельмах і третій президент України Віктор Ющенко. Низка банкірів зазначає, що нібито люди Ющенка вже були в НБУ, придивлялися і «вивчали ситуацію зсередини».

«Ющенко влаштував би всіх. Він, до речі, зміг би налагодити і взаємодію з МВФ», — розповів один банкірів, знайомий із ходом переговорів.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий