Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Місію ОБСЄ занепокоїли мітинги під Сумською ОДА

Місію ОБСЄ занепокоїли мітинги під Сумською ОДА

Міжнародний спостерігач Хуан Марія Мартін Кастрілльон та член місії ОБСЄ Петро Баб’як зустрілися з головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочком та активістами, які брали участь в акції протесту під стінами приміщення облдержадміністрації та обласної ради. Про це йдеться на сайті сумської ОДА.

Ми прибули до Сум для того, щоб проаналізувати розвиток подій, які відбувалися перед приміщенням Сумської облдержадміністрації протягом цього тижня

Петро Баб’як, член місії ОБСЄ

Результати спостережень представників ОБСЄ можна буде згодом побачити на сайті їх представництва.

Голова ж Сумської ОДА Микола Клочко запевнив, що влада Сумщини не допустить дестабілізації ситуації та робитиме усе можливе, аби в області зберігався спокій.

Ми разом маємо захищати інтереси людей, економіку Сумщини. Адже добробут області, спокій наших громадян – це наша спільна відповідальність.

Микола Клочко, голова Сумської ОДА

Нагадаємо, 14-го березня під стінами Сумської ОДА зібрався мітинг на підтримку блокади на Донбасі. Сред учасників проекту були активісти та ветерани АТО. Вони вимагали відвлади скликати позачергову сесію обласної ради та підтримати на ній блокаду ОРДЛО. Сесію вдалося скликати лише з другої спроби. Обласні обранці таки виконали вимоги мітингувальників.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий