Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Міського голову від ВО «Свобода» звинувачують в аферах

 Міського голову від ВО «Свобода» звинувачують в аферах

«Свободівця» з Києва, який став міським головою містечка Конотоп, що на Сумщині звинувачують в аферах.

Крім того, що Артем Семеніхін клеїть на свій автомобіль відомий неонацистський та расистський символ 14/88 (в середовищах ультраправих цифра 14 означає цитату американського расиста, а 88 перекладається як «Heil Hitler») він ще й має досить довгу історію афер, стверджує сайт Gloss.

Одним з яскравих прикладів аферо-націоналіста став колишній київський аферист, а нині мер Конотопа Артем Семеніхін. Саме такі люди як Семеніхін нівелюють поняття націоналізму та патріотизму в нашій країні. Варто відзначити, що мало того, що ніхто не знає де і з ким служив цей «військовослужбовець», так і ніхто не знає чи була машина, подарована волонтерами, на фронті, так як новообраний мер облюбував цей джип уже давно, а всім розповідає, що авто тимчасово на ремонті, а потім вже відправиться в зону АТО.

Далі ми публікуємо матеріали, які розкривають весь спектр талантів нинішнього мера міста козацької слави – Конотопа.

Київенерго та ВО Свобода, що може бути спільного у цих організацій? Одні пропагують тьму фашизму, а другі дають світло, – скажіть Ви. Але ні … Виявляється Київенерго вимагає гроші зі своїх клієнтів на благо розвитку неонацистської партії в Україні. Але жарти в сторону, історія наведена нижче – аж ніяк не весела, хоча і з часткою чорного гумору.

Вчора був невеликий скандал, пов’язаний з неонацистами. Якщо коротко, то одного активіста «Свободи» доставили в «місяцеході», забезпеченому спеціальними мигалками, в Святошинське РВВС. Причому поводилися з ним гранично ввічливо і коректно. Завели в кабінет і пред’явили звинувачення в здирстві, шахрайстві та інших діях, які не мають жодного відношення до політики. Більш того, всі вони перераховані в абсолютно аполітичну Кримінальному кодексі. Дотримуючись високих стандартів журналістики та керуючись етичними нормами, прізвище затриманого не повідомляється.

Будемо називати його «Артур Пирожков». Дуже співзвучно його справжньому імені – Артем Семеніхін. Але ми ж політкоректні і зробимо вигляд, що просто обмовилися. Отже, чому заарештували на три доби екс-кандидата від об’єднаної опозиції, члена «Свободи» Артура Пирожкова? Невже почалися страшні політичні репресії, і Артура викликали на тортури в гестапо?

Треба просто зрозуміти, що було спочатку: нація чи Артур, який «запліднював» підприємців Святошинського району? Задовго до початку парламентських виборів, ще за прем’єра Юлії Тимошенко, наш Артурчик відкрив дуже цікаву «тему». Під виглядом працівника «Київенерго» він ходив по точках і збирав гроші за … спожиту електроенергію. Що в цьому кримінального? – Запитаєте ви. Та нічого. Тільки Артур не працював у «Київенерго». І, що найголовніше, гроші за електрику туди не надходили. Вони розчинялися в часі і просторі, дозволяючи Пирожкову замислюватися над роллю національної ідеї у долі народів і держав. Звичайно ж, якщо ви спробуєте тупо повторити схему Артура, то у вас, швидше за все, нічого не вийде. Тут головне – підхід. Підходив Пирожков до своїх потенційних жертв з справжнім працівником «Київенерго». Просто він випадково опинився його кумом. Пред’являв ксиву і представляв свого співробітника. Тільки називався іншим прізвищем. Далі все по накатаній схемі. Наш Артур звіряв показання лічильників, виписував липові квитанції і брав гроші. Виникає питання: а чому йому платили? Та тому, що «Київенерго» з боржниками, особливо підприємцями, не церемониться. Прострочення в оплаті 24 години – вирубують постачання електрики. А щоб підключити, треба заплатити штраф, посидіти без світла і так далі.

Мабуть, в частці були і самі енергетики, оскільки два роки все йшло «нормально». Артур щомісяця збирав з точок велику суму грошей. Але потім почалися проблеми. Десь комусь не занесли, або ж хтось звільнився, як бах! – Завітали справжні працівники «Київенерго». І стали виставляти здивованим підприємцям штрафні санкції. Причому суми штрафів доходили до півмільйона гривень! Жертви «національної ідеї» пішли в міліцію. Спочатку десять підприємців. Потім двадцять. І їх кількість постійно зростає. Тому в інформаційних повідомленнях постійно змінюється сума збитків – 300 000 грн. на рік, 700 000, 1500 000. Що це? Боротьба за національну ідею? Наш Артурчик збирав гроші на відкриття меморіалу воїнам ОУН-УПА з лазерним підсвічуванням? Хотів видати повне зібрання творів Шухевича? Та ні, все гаразд банальніше. Він просто поправляв своє матеріальне становище. Нація нацією, а жити хочеться добре вже сьогодні.

Є відео, на якому жертви «свободівця» розповідають, як Артурчик їх обдурив. Більш того, як тільки полум’яний ультраправий дізнався, що підприємці поскаржилися в міліцію, так відразу ж почалися телефонні погрози. Пирожков погрожував і жінкам, радив їм, цитую, «подумати про свою жопу».
У ході журналістського розслідування з’ясувалося, що борець за національну ідею не гребував банальним злодійством. Причому діяв тупо і нехитро: взяв у підприємця авто «Мерседес-Віто» покататися. І не повернув. А коли його попросили віддати – округлив свої невинні очі. Прикинувся ідіотом: яке авто ?! Та я на своєму їжджу. Це правда. У Артема Семеніхіна, тобто Артура Пирожкова дійсно є білий «Фольксфаген-Туарег». Свіжий. «Бізнес» на електроенергії, як бачимо, приносить непоганий прибуток.

У жовтні місяці на основі заяв постраждалих проти Семеніхіна-Пирожкова було порушено кримінальну справу. Нацист відчув, що в повітрі запахло Сталінградом, і вирішив податися в народні депутати. Як відомо, кандидати у нас користуються недоторканністю. Скористався цим і Артурчик. Саме час робити з себе борця за ідеали нації. Більше того, під час виборчої кампанії Пирожков продовжував регулярно кошмарити підприємців, які написали на нього скаргу. Мовляв, виберуть мене в Раду, стану справжнім фашистом, і ви за все відповісте. Особливо чомусь любив погрожувати жінкам. Ну фашист, що з нього візьмеш. Однак вибори аферист з «Київенерго» програв остаточно. Набрав 14,66% голосів. І ось 13 жовтня настала цілком передбачувана розв’язка. Тепер друзі Артура зі «Свободи» намагаються в спішному порядку зробити з нього «жертву політичних репресій». Виявляється, Семеніхін брав активну участь у боротьбі проти фальсифікації результатів виборів в 223-му київському окрузі, де балотувався «свободівець» Юрій Левченко. Ось саме за це його і пов’язали. Але нестиковочка виходить. Результати виборів в 223-му окрузі не встановлені. Парламент повинен призначити нові вибори. За що ж владі «мститися» Семеніхіну?

Це банальний рекетир дрібноринкового штибу, який тривалий час займався шахрайством і здирництвом. Хіба приналежність до «Свободі» дає недоторканність? Ні. Мене, до речі, абсолютно не дивує той факт, що активіст «Свободи» виявився кримінальним елементом. У Галичині «свободівці» практично офіційно кришують місцевий бізнес, отримують хабарі і відкати, займаються контрабандою. Політика політикою, а «бізнес» – «бізнесом». Ну і кого вони можуть знайти з активістів у Києві? Таких же покидьків і злодіїв. От і все. І навіщо розповідати казки про політичні переслідування? «Свобода», ще не встигнувши зайти в новий склад парламенту, опинилася в епіцентрі кримінального скандалу. В даний час вона фактично «кришує» звичайного шахрая і вимагача. Що, втім, і вимагалося довести. Можна сказати, що Семеніхін для «Свободи» сьогодні є «міні-Лозинським». Пам’ятаєте, як «бютівці» його захищали і пропонували зробити героєм України? Та ж нісенітниця. Чи не правда?

Источник: Страйкскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама