Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Ще один «згорів» на роботі: у день по хабарнику з державної виконавчої служби ловлять на Сумщині

Ще один «згорів» на роботі: у день по хабарнику з державної виконавчої служби ловлять на Сумщині

Прокуратурою Сумської області повідомлено про підозру начальнику одного із відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, повідомив сьогодні сайт обласної прокуратури.

Пробувши менше року на посаді, керівник відділу державної виконавчої служби вимагав у фізичної особи неправомірну вигоду за зняття арешту із автомобіля, та відповідно отримав 500 доларів США. Факт передачі коштів було задокументовано правоохоронцями, і в подальшому їх вилучено під час проведення обшуку у службових кабінетах.

За клопотанням прокуратури області підозрюваному обрано запобіжний захід у виді застави в розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також вносилось клопотання про відсторонення особи від займаної посади, але напередодні судового засідання, керівництвом обласного управління юстиції прийнято рішення про звільнення цього працівника.

Нагадаємо, що 29 березня прокуратурою Сумської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника ще одного із відділів державної виконавчої служби у Сумській області, який обвинувачується у одержанні неправомірної вигоди у сумі 50 тисяч гривень за дозвільні документи на отримання автомобіля «Mitsubishi Outlander».

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий