Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Їх ловлять кожного дня, а вони все одно беруть: вчора на Сумщині затримали ще одного хабарника-депутата

Їх ловлять кожного дня, а вони все одно беруть: вчора на Сумщині затримали ще одного хабарника-депутата

На Сумщині затримано співробітника митниці, депутата районної ради, який спокусився на 100 доларів США неправомірної вигоди, повідомив сьогодні сайт обласної прокуратури.

Прокуратурою Сумської області спільно з Управлінням Служби безпеки України в Сумській області в рамках кримінального провадження задокументовано факт систематичного вимагання неправомірної вигоди старшим державним інспектором Сумської митниці ДФС.

Співробітника митниці затримали 2 квітня 2017 року безпосередньо після отримання ним 100 доларів США від фізичної особи на станції Хутір-Михайлівський після митного догляду за не складання адміністративного протоколу про виявлені правопорушення.
На даний час чоловіка, який також є депутатом однієї з районних рад області сьомого скликання.

Його затримано в порядку ст. 208 КПК України, оскільки він намагався чинити опір. Затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Прокуратура вже готує клопотання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від посади.
Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий