Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Голову РДА оштрафували на 5 тисяч

Прокуратурою Сумської області спільно з Управлінням захисту економіки в Сумській області ДЗЕ НП України виявлено факт порушення керівником однієї з районних державних адміністрацій Сумщини обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, встановлених ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції».
Так, зазначений посадовець, виконуючи свої службові обов’язки, більше року одночасно був засновником та директором приватного товариства. За вказаним фактом складено адміністративний протокол про правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2 ст. 172-4 КУпАП та спрямовано до суду для розгляду по суті.
Як повідомив начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Андрій Байдак, рішенням суду керівника районної державної адміністрації визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено стягнення у вигляді штрафу на суму 5100 грн.
На вказане рішення протягом 10 днів можу бути подана апеляційна скарга. Прокуратура Сумської області й надалі спільно з уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції вживатиме системних заходів щодо виявлення та запобігання порушенням антикорупційного законодавства.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама