Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Сумщині укропівці засаджують береги Павлівського озера яблунями

На Сумщині укропівці засаджують береги Павлівського озера яблунями

Глухівські укропівці разом із благодійниками та місцевими рибалками висадили на березі Павлівського озера понад два десятки саджанців яблунь. Це озеро ‒ одне з улюблених місць відпочинку мешканців райцентру.
Акція під назвою «Це дерево ‒ для тебе, Глухів» відбулася після того, як прибережні території глухівських озер партійці та волонтери з різних громадських організацій очистили від сміття, кілька разів зібравшись на екотолоку.
Депутат Сумської облради з фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Марія Коняєва, котра завжди бере активну участь у благодійних та екологічних акціях, зазначила: «Маємо надію, що деревця, які висадили сьогодні, приживуться та добре ростимуть і, крім приємного естетичного вигляду, виконуватимуть свою основну функцію – насичуватимуть повітря киснем і тішитимуть глухівчан затишком».
Надалі глухівські укропівці за сприяння місцевого Інституту луб’яних культур планують продовжити висаджувати дерева, а разом із місцевим товариством рибалок ‒ зариблювати озеро.

Источник: «Українське об'єднання патріотів — УКРОП»скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама