Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Конотопі депутати збунтувалися проти мера і розпустили виконком

У Конотопі депутати збунтувалися проти мера і розпустили виконком

Сьогодні депутати Конотопської міськради прийняли рішення про розпуск виконкому, повідомляє Топ Конотоп. Це було єдине питання у порядку денному сьогоднішньої сесії. Проект рішення підтримали 29 депутатів із 31 присутніх.

Сайт нагадує, що 30 березня, під час чергової сесії Конотопської міської ради з боку мера відбулась невдала спроба саморозпуску депутатів.

Депутатських голосів вистачило, щоб провести сьогоднішню сесію раніше запланованої дати – не 22, а 20 квітня.

Причиною конфлікту стала неспроможність мера Артема Семеніхіна (партія «ВО «Свобода») консолідувати громадськість і активістів міста на спільну роботу. З того часу як Семеніхін заступив на посаду міського голови, в Інтернеті почали з’являтися регулярні повідомлення про підпали автівок його опонентів та побиття їх невідомими.

В той же час очільник «Правого сектору» Конотопщини Євген Горлач, повідомив, що представники «Самопомочі» пропонували 200 грн. за те, щоб під час сьогоднішнього депутатського засідання тримали плакати проти мера і поштовхалися, провокуючі бійки. Припускалося, що ця акція проводитиметься на підтримку колишнього міського голови Івана Огрохіна.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама