Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

От вам і бойкот: Суми і Тростянець закупили автобуси в Росії

От вам і бойкот: Суми і Тростянець закупили автобуси в Росії

Міські ради Сум, Тростянця, а також смт. Чутове (Полавська область) закупили автобуси ПАЗ 42-34-04, виготовлені Павловським автобусним заводом у Нижньогородській області РФ, повідомив сьогодні сайт Інформатор.

Відповідні тендерні процедури зафіксовані на інтернет-майданчику ProZorro. Усі вказані тендери виграло ТОВ «Радіал-Україна».

Так, Комунальне підприємство «Зеленбуд» Сумської міської ради закупило один автобус вартістю 1 200 000 гривень.

Комунальне підприємство Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» (Сумська область) уклало договір про купівлю одного автобусу ПАЗ вартістю 1 099 700 гривень.

Варто зауважити, що підприємство ТОВ «Радіал-Украина», яке постачає виготовлені в Росії автобуси, зареєстроване в Києві за тією ж адресою, що й основний офіс групи компаній АІС, яка пропонує на тендерах автобуси «Мрія» на базі російських ПАЗів.

Компанія АІС на конкурсній основі отримала право офіційного представника в Україні більшості російських автовиробників. Так, «АІС» – ексклюзивний імпортер марок ГАЗ, УАЗ, ПАЗ, ЛіАЗ, ГолАЗ, КАВЗ, а також офіційний дилер марок КАМАЗ, МАЗ і УРАЛ.

Скандал із автобусами «Мрія» розгорівся іще влітку 2016 року.

Ця модель – той самий Паз 42-34, злегка модифікований в Україні для надання нової назви в документації. Відтак в документах такі транспортні засоби прописані як «машини вітчизняного виробництва», хоча компанія, яка купує для переобладнання ці автобуси, платить російськомузаводу.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама