Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Сумах пройдуть облави на тих, хто не хоче йти воювати в зоні АТО?

У Сумах пройдуть облави на тих, хто не хоче йти воювати в зоні АТО?

На сьогоднішній день вже 42 сумчанина проходять строкову службу в ЗСУ. Сьогодні, 10 травня, ряди строковиків поповнять ще 6 сумських юнаків, які пройдуть навчання в Полтаві, повідомляє сайт 0542.ua.

«Суми виконають програму в повному обсязі, якщо нам допоможе поліція. Списки тих, хто ухиляється ми вже передали працівникам правоохоронних органів. Днями до відправки готуємо ще 10 осіб», — зазначає керівництво Сумської міської комісаріату.

Призовна компанія триватиме до 31 травня. Згідно з планом, за цей період 75 сумчан віком 18-27 років мають надіти військову форму солдата-строковика.

Однак, поліція в особі міністра Арсена Авакова, заявила, що не буде «залучити підрозділи Нацполіції до забезпечення примусового приводу призовників до військкоматів», оскільки це «не належать до службових обов’язків працівників поліції» і порушує норми міжнародного права та українського законодавства.

Військкомати зобов'язані довести, що молода людина є «ухильником», склавши на нього два адмінпротоколи. Тільки після цього за рішенням суду або за фактом порушення кримінальної справи «ухильника»мають право примусово доставити до військкомату.

У той же час, військкомат не зможе направити на службу молоду людину, якщо стосовно неї вже порушена кримінальна справа.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий