Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Колишнього головного копа Шостки звинуватили у привласнені речових доказів

Колишнього головного копа Шостки звинуватили у привласнені речових доказів

Сьогодні колишньому начальнику Шосткинського відділу поліції Віктору Гузею прокуратурою повідомлено про підозру в привласненні речей, які визнані речовими доказами.
Нагадуємо, що 21 березня 2017 року під час проведення слідчих дій вдома у у Віктора Гузея правоохоронці виявили кілька одиниць вогнепальної зброї, боєприпаси, прапор Російської Федерації, ножі, багнети, багнет-ножі у кількості 89 шт.
За результатом досудового розслідування встановлено, що частина вилученого майна є речовими доказами у кримінальних провадженнях.
Зазначені предмети, в порушення чинного законодавства, не були передані на відповідальне зберігання або утилізацію чи повернені власнику, а натомість привласнені керівником поліції.
Зараз екс-начальник ховається від колег, тож вирішується питання про оголошення його в розшук.
Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України.
Окрім того, в нього під час обшуку в кабінеті було виявлено та вилучено 21,5 тис. доларів США, 150 Євро, золоті злитки, ювелірні вироби та колекцію монет. Досудове розслідування щодо встановлення походження знайдених предметів та цінностей триває. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 368-2 (незаконне збагачення) та ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації).
Колишнього головного копа Шостки звинуватили у привласнені речових доказів

В інтерв’ю Шостка.INFO 22 березня цього року Віктор Гузей заявляв, що майже усе, знайдене у нього, належить не йому а одній «цивільній особі» та його родичу, на що є відповідні документи.
«Хтось у чомусь зацікавлений, хтось переслідує якусь мету. Слідство розбереться і зробить об’єктивний висновок. Я за собою провини не відчуваю» – заявив тоді Віктор Гузей.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама