Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Мішель Терещенко у центрі нового скандалу. Селяни скаржаться, що він обдурив їх із грошима і землею

Мішель Терещенко у центрі нового скандалу. Селяни скаржаться, що він обдурив їх із грошима і землею

Канал «Путивль ТВ» у програмі «Людська правда» розповів історію жителів села Некрасове, які у 2008 році заключили договори на оренду їхніх земельних паїв з підприємством «Еліфібр», власником якої за даними latifundist.com, є нинішній міський голова Глухова Мішель Терещенко.
Він зустрічався з селянами особисто і запам’ятався їм як людина привітна і усміхнена. Повірили, що багатий іноземець (на той час Терещенко ще не мав громадянства України – Xpress) дасть лад їхнім землям, відродивши льонарство. Тим більше, що колись ці землі належали його пращурам.
В рахунок орендної плати три власника паїв отримали тоді від орендаря аванс (по 10 тис. грн. кожний), залишивши в заставу свої акти на землю. Коли, за розрахунками селян, сплив термін домовленості, і вони попросили повернути їм документи, орендар в цьому відмовив.
«Як оказалось получився обман, – говорить жителька с.Некрасове Світлана Семеха. – Сказали, що ми їм землю продали, і це вже назавжди. А наші акти на землю ми самі загубили».
Мішель Терещенко, вже нібито і не проти повернути акти, але просить за них від 30 до 50 тис. грн., наголошуючи на тому, що курс гривні за цей час помінявся.
«Тепер кажуть : «Верніть нам 50 тисяч». – обурюється Світлана Семеха. – А за що? «Ну, не має 50, верніть хоч 30 тисяч», – сказав сам Терещенко».
ВІДЕО:
На фото: Мішель Терещенко (ліворуч) вважає, що селяни мають компенсувати йому падіння курсу гривні за останні 9 років як мінімум утричі

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама