Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Тамара Іщенко: «Це пенсійна афера, а не реформа»

Тамара Іщенко: «Це пенсійна афера, а не реформа»

«Найближчим часом уряд має намір реалізувати «шокову пенсійну реформу», яка може привести до скорочення кількості пенсіонерів і погіршення умов пенсійного забезпечення», – зазначає співголова Національної платформи «Жінки за мир», представниця обласної організації Опозиційного блоку Тамара Іщенко.

Розповідаючи про підвищення виплат, якщо буде прийнята пенсійна реформа, уряд займається шантажем суспільства. Таке фейкове реформування і виборче разове підвищення пенсій не вирішить проблему тотальної бідності людей похилого віку.

«У запропонованій Кабміном пенсійній реформі передбачено подвійне погіршення умов виходу на пенсію за віком, – продовжує Тамара Іщенко. – По-перше, для тих, хто планує вийти на пенсію в 60 років, вводиться шокуюче підвищення страхового стажу на 20 років – з 15 років в 2017 р до 35 років в 2028 р. Оскільки, якщо по досягненню пенсійного віку в 60 років у вас не буде необхідних 35 років страхового стажу, ви зможете претендувати тільки на державну соціальну допомогу, яка нижче мінімальної пенсії. По-друге, ті, хто не зміг заробити 25-35 стажу і не зміг «докупити» пенсійний стаж, змушені будуть виходити на пенсію у віці від 63 до 65 років».

Крім того, уряд пропонує ліквідувати право дострокового виходу на пенсію для працівників бюджетної сфери – вчителів, лікарів, соціальних працівників та ін. Це цілковита соціальна дискримінація і несправедливість, з огляду на специфіку їх роботи і розрив у зарплатах по відношенню до середньої зарплати по економіці.

«Це пенсійна афера, а не реформа. Замість того щоб урізати пенсії або збільшувати трудовий стаж, потрібно зайнятися наповненням Пенсійного фонду, збільшенням його дохідної частини. Для цього необхідно створити в країні додаткові робочі місця, оскільки сьогодні один працюючий годує одного пенсіонера», – підкреслила представниця Опозиційного блоку.

Источник: Сумські Дебатискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама